WERKIN-20V Brushless Cordless Angle Grinder 100/115mm with 4.0Ah Li-ion Double Battery
8,000.00 Original price was: 8,000.00. 6,600.00Current price is: 6,600.00.
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 30 × 40 cm |
In stock
Package contents – The tool kit includes-WERKIN brushless cordless angle grinder, Wheel guard, 2 Pcs 20V 4.0Ah rechargeable lithium battery, Fast battery charger, Auxiliary handle, Wrench, user manual.
Related products
BLUTEC 21V Cordless Drill 10mm Reverse/Forward
BLUTEC Cordless Air Blower machine for Dust Cleaner, 21V 2.0A 2 batteries